Marire sani
Buna sunt noua pe aici.am avut o interventie de Marire a sanilor in urma cu trei saptamani si inca ma mai dor sanii dimineata cand ma trezesc cca juma de ora, dar simt parca o apasare asa in zona sanilor si nu stiu daca e normal...plus de asta sfarcurile sunt sensibile la atingere.multumesc
1 comentarii
buna fetelor, sunt noua si eu. vreau sa fac o programare la dr Totir. Stie cineva cat de ocupat este? nu locuiesc in tara si as veni o saptamana doar pentru interventie
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 96566Implant silicon sani
- 3din cauza alaptatului am un san mai mare si unul mai mic
- 7Iritatii pe ambii sani
- 8cresterea sanilor
- 4Distorsiune arhitecturala san
- 4sinii prea mari
- 13cancer la san
- 0pastilele push-up influenteaza un test de sarcina?
- 3probleme la san de cate zile
- 2Mastoza chistica
- 7Rog interpretare analiza imunohistochimie
- 0sini prea mari
- 2IMPLANT MAMAR
- 1Sani asimetrici dupa operatia de lifting si implant. Ce e de facut?
- 3Silicoane
- 0Areole iritate, rosii! Ajutor!
- 0Nelamuriri dupa augumentarea mamara
- 0despre Sani
- 0Implant mamar!
- 0Implant mamar Dr Ion Zegrea
Mai multe informații despre: Sanii Marirea sanilor Implanturile mamare
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: