Masa de noapte bebelus 4 luni
Buna ziua! Bebelus meu de 4 luni si 20 zile pina in urma cu aprox 1 sapt avea o masa de lapte si in timpul nopții. Nu se mai trezeste pentru aceasta. Regula era de 5 mese pe zi inclusiv aceasta de noapte. Acum au rămas 4 mese. Ar tb sa l aduc tot la cele 5 mese? Multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2pot alapta in continuare daca am ramas insarcinata din nou?
- 2extractie in perioada alaptarii
- 4as dori solutii pentru marirea secretiei lactate.
- 5dupa o luna de la nastere a aflat ca are gonoree
- 11fetita mea se agita foarte tare si in anumite perioade din zi vrea san non-stop
- 10Ce vitamine pot sa iau si pe ce perioada!
- 18Prolactina mica in perioada alaptarii
- 9mulsul dupa mese
- 5alaptez, pot sa raman insarcinata?
- 6alaptarea numai de la un singur san?
- 8vreau sa raman insarcinata si am un copil care-l alaptez
- 3PAP si alaptare
- 3am nascut acum 2 saptamani si inca nu am suficient lapte
- 4sugar cu faringita si stridor laringian
- 7Bebelus prea slabut la 7 luni?
- 2meniul mamicii pt perioada alaptarii
- 3alaptare cu greu
- 2alaptare la san dureroasa
Mai multe informații despre: Alaptarea
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
