menstruatie cu mult sange si cu cheaguri

17-05-2006
karynaangel
Nu este medic/terapeut
karynaangel
de ce mie mereu cand imi vine menstruatia imi curge foare mult sange si cheaguri? si ma tine cel putin 7 zile.
6 comentarii
0
23-05-2006, ora 00:00
Dr. Adam Evelina
Identitate neconfirmată
Dr. Adam Evelina
Este necesar sa precizati ce varsta aveti, daca mai sunt si alte simptome, dureri pelvine, lae sanilor etc si daca aveti aceasta problema de cand ati avut prima data ciclu
0
11-04-2007, ora 00:00
antoaneta2606
Nu este medic/terapeut
antoaneta2606
si pe mine ma tinea ciclul 7-8 zile, scurgeri abundente si uneori cheaguri.ac 2 zile mia venit ciclu(seara)a doa zi am luat pt 1 oara pilula logest.scurgerile nu au mai fost abundente...si ac fiind a 3 a zi...parca mi-a trecut ciclu.oare de ce?nu am mai luat pana acum nici un fel de anticonceptionale.sunt putin speriata ca nu le-am luat dupa "ureche".
0
12-04-2007, ora 00:00
antoaneta2606
Nu este medic/terapeut
antoaneta2606
astept raspuns k sunt foarte ingrjorata:(
0
10-05-2009, ora 18:06
andreeabraila
Nu este medic/terapeut
andreeabraila
va rog sa ma ajutati mia venit ciclul si nu me se mai opreste nu curge mult dar am aproape o luna fara cateva zile curge dar putin si nu cu multe cheaguri ce trebuie sa fac spuneyimi ca mie tare frica astept raspuns
0
11-05-2009, ora 11:45
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
De aproape o luna ? Trebuie sa mergeti la doctor. Cazul de de ginecologie, nu de planificare familiala.
0
11-05-2009, ora 13:01
andreeabraila
Nu este medic/terapeut
andreeabraila
da asta este a 4 saptamana si cuma am mai spus nu imi curge mult imi curge putin nu am dureri de burta nu ma doare nimic am luat 2 tablete de oxacilina si mia mai redus un pic sangerarea.dar am citit ca se opreste cu mercilon asa este?
ast raspuns va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul