neoplasm gastric, multiple metastaze la ficat | Forumul Medical ROmedic

neoplasm gastric, multiple metastaze la ficat

14-04-2008
mariusd
Nu este medic/terapeut
mariusd
Buna ziua. Va rog din suflet sa ma ajutati in legatura cu mama. in varsta de 56 de ani. A fost diagnosticata cu neoplasm gastric si metastaze hepatice, in urma cu 2 luni. Medicii au hotarat in sfarsit sa o opereze dar riscurile sunt foarte mari. As vrea sa stiu daca a mai trecut cineva printr-o asemenea situatie si care au fost urmarile acestei operatii. Nu stim daca sa acceptam sau nu sa fie operata, dar operatie poate fi singura solutiepentru oprirea hemoragiei pe care o are la stomac. Va multumesc si astept cat de repede posibil opiniile dvs cu privire la aceasta situaitie, sau alte remedii de tratare a acestei probleme.VA multumesc.
3 comentarii
0
22-04-2008, ora 00:00
stroe
Nu este medic/terapeut
stroe
incearca biobran -3g/zi, ceai antitumoral dela Plafar, ceai de traista ciobanului, argila(Mircea Bocan).Citeste despre Bio Bran pe net.
0
24-04-2008, ora 00:00
mariusd
Nu este medic/terapeut
mariusd
multumesc pentru raspuns.de cand am postat mesajul pe net, ma uit non stop sa vad daca am primit vreo speranta de lumina, si nimic.daca puteti sa ne ajutati cu vreun sfat va rog din suflet sa nu eziatati sa o faceti. multumesc.
0
07-05-2008, ora 00:00
Mihai1
Nu este medic/terapeut
Mihai1
Incercati la firma Energy Plus Adresa firmei: str. Mircea Vulcanescu nr. 92, sector 1, Bucuresti. Eu am luat legatura cu dansii telefonic (tel/fax: 021/316.43.92), dupa ora 17.00.
Articolul il gasiti in Formula As

Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:

Forumul Ghid-Cancer.ro - un proiect ROmedic destinat exclusiv acestui subiect.

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.