Nu mai scap de candidoza !!!

15-10-2018
Hxhvbvjbnb
Nu este medic/terapeut
Hxhvbvjbnb
Buna, de cativa ani nu scap de candidoza. Povestea mea e urmatoarea : am observat ca imi curge din vagin o scurgere alba si mirositoare. Am fost la medic, acesta mi-a prescris Canesten Gyn 3 ovule. Am administrat unul in prima seara, pana dimineata acesta se topise înăuntru. In a doua seara, dupa ce am introdus ovulul, dupa o ora am mers la toaleta, iar acesta s-a scurs eliminat (fiind tot intreg). Dupa cateva luni, am fost iar la medic si i-am povestit ce s-a intamplat. Mi-a spus sa mai iau o doza, sa cumpar din nou Canesten. L-am cumparat, le-am introdus oe toate, iar dupa am avut niste frisoane si o febra, si abia de mai puteam sta in pucioare. Acum nu vreau vreau sa ma aud de niciun medic. Oricum nu isi dau interesul. Intrebarea mea este : spuneti-mi va rog, cu ce ovule/pastile scap se candidoza asta ? Mancarimi sau usturimi nu am, doar scurgerea asta alba si mirositoare.
1 comentarii
0
12-09-2019, ora 23:02
Doct2016
Nu este medic/terapeut
Doct2016
si la mine la fel.
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.