olimpiq stemXcell?

26-10-2007
olimpia22
Nu este medic/terapeut
olimpia22
este indicat sa fie folosit de o persoana cu neoplasm gradul 4?
ajuta?
este bun?
multumesc anticipat
3 comentarii
0
04-09-2008, ora 00:00
olimpia22
Nu este medic/terapeut
olimpia22
buna ziua! am 23 de ani si am fost la un medic care mi.a gasit un nodul la san cu aspect de fibroadenom de 8, 3 mm. iar la celalat san un placard mastozic de 10mm. ce trebuie s fac in acest caz.? doctorul nu mi.a recomandat nimic! multumesc mult
0
11-03-2009, ora 17:26
melaniagut
Nu este medic/terapeut
melaniagut
ibuna ziua. am un baietel cu parapareza spastica de 5 ani si a fost diagnosticat cu aceasta boala de la 2 ani. Facem recuperare de 3 ori pe saptamana de atunci si a facut pana acum 6 serii de injectii cu toxina botulinica.Rezultate se vad dar sunt mici.Am auzit despre OLIMPIQ STEMXCELL CA AR FOLOSI SI IN SPASTICITATE.A folosit cineva dintre voi sau are mai multe informatii? Daca stiti sau aveti informatii va rog sa scrieti.Va multumesc mult.
0
20-10-2010, ora 19:19
julia13
Nu este medic/terapeut
julia13
Fiul meu are21de ani si epilepsie din februarie.Ia orfiril1000mg.De o luna tremura si pe langa confuzie a inceput sa aiba probleme de vorbire.Examenul MRS arata displazie hipocampica bilaterala cu tendinta la scleroza hipocamp stang.De 3 zile i sa mai adaugat keprra 500.Am aflat de olimpiq stemxcell.ce sfat imi dati?Poate lua pe langa antiepileptice?

Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:

Forumul Ghid-Cancer.ro - un proiect ROmedic destinat exclusiv acestui subiect.

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: