operatie

17-11-2015
utilizator_174301
Nu este medic/terapeut
utilizator_174301
Buna ziua, acum ceva timp am fost operata de tripla fractura de mandibula urmare a unui accident de masina, in urma acestor operatii am ramas cu defect.Am consultat un alt medic care mi-a supus ca lipseste o bucatica de os de-acolo.As dori sa stiu daca se mai poate face ceva in aceasta privinta?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns