Palpitatii

07-12-2009
linalina
Nu este medic/terapeut
linalina
Buna seara. De doua zile am niste palpitatii grozave. Nu inteleg de ce, nu sint stresata deloc, nu sint indragostita, dar nu mi pot explica aparitia lor. Astazi inima imi batea sa mi sara din piept, eram la scoala si a trebuit sa mi opresc activitatea Mentionez ca nu am probleme cu inima, anul trecut mi-am facut niste investigatii printre care si electriocardiograma si nu am nimic. Care poate fi cauza llor? e cazul sa mi fac alte investigatii? Multumesc
4 comentarii
0
07-12-2009, ora 21:50
cristina_mec
Identitate neconfirmată
cristina_mec
Da trebuie sa vezi exact despre ce este vorba, iar pt a afla exact daca este vorba de ceva patologic sau nu trebuie sa consulti un medic cardiolog.

Multa sanatate!
0
22-12-2009, ora 01:45
Dominic
Nu este medic/terapeut
Dominic
as vrea sa stiu daca consumi cafea, cola, ness, si multe alte bauturi cu cofeina?!
0
22-12-2009, ora 09:37
linalina
Nu este medic/terapeut
linalina
Buna. Nu nu consum nimic din cele mentionate mai sus. Iar palpitatiile nu sint mereu. De exemplu de 2 saptamani nu am mai avut probleme, au trecut de la sine, dar pot aparea oricand.
0
11-04-2010, ora 17:11
artur
Nu este medic/terapeut
artur
buna si eu iau zoloft depakin si en1 de 9 luni si ma simt mult mai bn da cred ca am devenit dependent si am incercat sa-l las da ametesc stiti cum sa renunt la ele?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Palpitații - când ar trebui să-ți faci griji?
  •