Pareri Maximilian Muntean/Olimpiu Harceaga

16-03-2023
oanaa111
Nu este medic/terapeut
oanaa111
Salutare vreau sa fac o septorinoplastie si nu stiu catre ce medic sa ma indrept. Am vazut ca acesti doi medici au reviewuri doar pozitive ceea ce mi se pare ciudat putin...si nu e niciunul specializat doar pe o anumita parte anatomica. Recomandarile peste tot au fost sa ma indrept catre cineva care face doar rinoplastii dar nu gasesc nici un medic in care sa ma incred 100%
Aveti vreo experienta cu acesti doi medici si ma puteti sfatui? Mi-e frica maxim de complicatii si nu vreau sa ajung la o a doua rinoplastie sau complicatii mai urate.
4 comentarii
0
26-04-2023, ora 06:34
maraioana
Nu este medic/terapeut
maraioana
Eu nu il recomand.Am suferit o rinoseptoplastie la dumnealui.Arata mai groaznic nasul decat inainte.Nici nu mi-a cerut CT inainte de operatie.Timpul tot trecea rezultatele nu apareau(asteptam sa se desumfle).Dupa un an am luat legatura si am programat a doua interventie.Abia acum mi s a cerut ct iar nici acum rezultatul nu e 100%, nici macar80%din ce imi doream.Ba mai mult postoperator la cateva saptamani mi a sugerat sa mi faca injectii subcutanate cu ceva antiinflamator la care ulterior am facut reactie(abcese, scria in prospectul medicamentului, am citit dupa, caci nu mi s au prezentat riscurile..ca idee daca eram insarcinata puteam face avort, la fel nu mi s a spus).Plus mi au ramas cicatrici megaurate de la acul pe care l a folosit(ac verde, destul de gros).La banii platiti putea folosi un ac de seringa de insulina..in concluzie chiar daca te ai uitat la pret iti recomand sa nu te pripesti si sa cugeti mai bine.
0
08-07-2023, ora 19:31
mmx
Nu este medic/terapeut
mmx
oare la care din cei doi v ati operat? nu se intelege din comentariul dvs?
0
17-11-2023, ora 15:42
Anaeliza
Nu este medic/terapeut
Anaeliza
Bună. La care medic va referiți? La dr maximilian muntean sau harceaga olimpiu? Mulțumesc. Am fac și eu o procedura la unul dintre ei și nu sunt mulțumită
0
29-01-2024, ora 13:28
Sorinabrie
Nu este medic/terapeut
Sorinabrie
Buna...daca nu te-ai operat inca..ti-l recomand pe dl doctor din turcia Mustafa Kavugudurmaz...poti sa te increzi 100% in el :) alt medic mai bun nu puteam sa gasesc...am nasul care nu credeam vreoadata ca o sa il pot avea
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Complicațiile rinoplastiei
  •