Păreri Rinoplastie

02-01-2019
Cata1604
Nu este medic/terapeut
Cata1604
Buna! Am 17 ani și aștept cu nerăbdare vârsta de 18 ani pentru a-mi face o rinoplastie. Îmi doresc foarte mult aceasta operație din cauza faptului ca am nasul mare și lat atât la rădăcina cât și la vârf, nări largi și o mică deviație de sept. In urma a multă documentație la momentul de fata mi-aș dori sa mi fac operația la domnul doctor Calin Dobos. Vara trecută însă am fost la control la un domn orl ist recomandat de cineva, numai cuvinte de lauda, dar fiind orl ist nu știu cât de mult îmi satisface problema estetica... I-am trimis mail domnului doctor Calin Dobos in care mi a zis ca ma operează cu 3000€. Cei/cele care au fost la dansul sau care au alte recomandări de medici ( Zamfirescu, Antohi, Alberts etc) rog din suflet sa mi zică și mie o părere sinceră despre dânșii si dacă recomanda sau nu pentru ca nu știu unde sa ma duc clar!!! Mulțumesc din suflet!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul