Pastile de slabit, Ajutati-ma!

19-03-2019
pAcific2
Nu este medic/terapeut
pAcific2
Buna ziua,

Inainte sa sariti toti cu :cea mai buna "pastile" de slabit este sportul. eu vreau sa ma spun ca deja fac asta de aproape o luna, dimiata fac cate 30-40 de minute de execrcitii. De mica ma confrunt cu greutatea, cat am fost in generala si liceu am fost relativ slaba 1, 60 si 50 de kile, asta pentru ca nu mancam, mergeam pe jos mult si nu dormea. La facultate am luat incet incet in greutate, nu m-a deranjat deloc cum aratam, insa pe familie da, asa ca am pus mana si am slabit, am mancat doar salate, am facut execrcitii si nu am dormit. Am mai luat pastile de slabit "capsula de slabit" a fost mana cereasca pentru mine. Acum in ultimile luni am resuit sa iau iar in greutate fiind fericita cu un loc nou de munca, cu un iubit dragut nu am mai acordat multa atentie la cea am mancat, asa ca am tot pus pe mine am acum 87 de kile si 1.60 inaltime. Tin dieta Rina, ma trezesc de la 5 in fecare zi si fac execrtii, 2-3 zile pe saptamana merg pe jos pana la munca adica 3 km si NIMIC. Nici macar un gram dat jos, chiar m-ai mult am pus pe mine ! ASA CA M-AM SATURAT SA STAU SI SA MA CHINUI MEREU MEREU DE DIMINEATA PANA SEARA, Va rog vreau un medicament ca sa ma ajute, simt ca ma pierd cu totul, Daca voi ati luat ceva ce a mers bine, va rog spuneti si mie! Va rog !
4 comentarii
1
22-03-2019, ora 21:06
Petru.Rotariu@Gmail.com
Nu este medic/terapeut
Petru.Rotariu@Gmail.com
Cauta pe Internet, citeste si intelege ce este Intermitent Fasting (post intermitent) si dieta Keto sanatoasa.
Fara astea doua nu o sa slabesti niciodata cu nici o pastila.
1
22-03-2019, ora 21:07
Eu.Alexa
Nu este medic/terapeut
Eu.Alexa
Buna, as putea sa te ajut cu unele din suplimentele mele daca esti din Constanta, pe mine m a ajutat sa mi schimb preferintele culinare si sa scap de 5-6 Kg
0
25-03-2019, ora 11:00
pAcific2
Nu este medic/terapeut
pAcific2
Tumric, Multumesc frumos !
0
25-03-2019, ora 11:01
pAcific2
Nu este medic/terapeut
pAcific2
Eu.Alexa, multumesc insa nu sunt din Constanta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.