Pielea penisului neagră

27-07-2018
Valentin1987
Nu este medic/terapeut
Valentin1987
Salutare...Am o problemă în legătură cu culoarea pielii penisului in urma folosirii excesive a unei pompe de vacuum si a unor inele pentru penis.
Porțiunea care a fost afectată de vacuum exact deasupra unde era fixat inelul de cauciuc are acum o culoare mai închisă bate spre negru. Într-adevăr cat am folosit aceste jucării au mai fost si vase sparte care s.au transformat în niste vânătăi urâte care au dispărut în timp dar a ramas această problemă.
Exista vreun unguent pe care îl pot folosi pentru regenerarea tesuturilor si revenirea la culoarea anterioară folosirii acestor jucării?
Multumesc anticipat
1 comentarii
0
17-01-2019, ora 11:08
Grigore 1
Nu este medic/terapeut
Grigore 1
Cum ai rezolvat problema?
Am folosit titan gel si am aceeasi problema.
Suplimentar cred ca si usturimea uretrei si inflamatia penisului in caz de erectie tot de la gel sunt.
Adaugă un comentariu / răspuns

 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.