Help, probleme cu nişte pete pe penis.

01-08-2007
cici 27
Nu este medic/terapeut
cici 27
Domnule doctor, am mai scris un mesaj, dar probabil nu aţi reuşit să-l citiţi. Am o mare problemă, adică nişte bubiţe, sau pete roşii pe capul penisului. Am fost la doi dermatologi care mi-au spus să folosesc Nidoflor unguent. Problema este că nici nu au trecut, mai mult s-au extins şi pe pieliţă spre baza penisului, mai rău este că imi provoacă mancărimi, uneori insuportabile. Vă rog să-mi daţi un sfat ce să folosesc, sau la ce medic să mai merg. Dacă cumva puteţi să-mi sugeraţi dumneavoastră un medic pe care sl cunoaşteţi(sunt din Oradea).Am incercat şi cu tablete de Flucovim de 200. Mulţumesc
3 comentarii
0
01-08-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Nu stiu daca mesajul imi era adresat, insa sfatul meu ar fi sa incercati cateva zile sa aplicati Advantan crema, de 2 ori pe zi, dimineata si seara, masand bine locul pana intra crema in piele.
0
14-08-2007, ora 00:00
cici 27
Nu este medic/terapeut
cici 27
Vă mulţumesc pentru sfat, voi încerca ceea ce m-aţi sfătuit. Mesajul întradevăr aş fi vrut să fie citit de către dumneavoastră. Vă mulţumesc.
0
29-08-2007, ora 00:00
uNu
Nu este medic/terapeut
uNu
Buna cici27!As vrea sa stiu daca tratamentul tau a functionat?As putea avea si eu acelasi lucru...Si care crema ai incercat?As vrea sa-mi raspunzi te rog...Multumesc de intelegere!
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.