Vreau sa încurajez toate gravidutzele care au placenta praevia
Buna ziua, vreau sa încurajez toate gravidutzele care au placenta praevia. Eu sunt un caz fericit am avut 10 îngeri păzitori dintre care 2 medici de la spitalul nr 1 Craiova dr Comănescu si dr.Tanase, cu placenta previa totala posterioara cu stat la pat din săptămâna 12 si cu internare din săptămâna 21 datorită sangerarilor majore pe care le aveam(sub perfuzii zilnice cu sulfat de mg) am reusit sa aduc pe lume o minunată fetiță un dar de la Dumnezeu la 36 de sapt si 4 zile neavând nevoie de incubator ne-am externat amândouă doar după 4 zile desi eu eram la a doua cezariana. Nu trebuie decat mare credință în Dumnezeu
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Col uterin scurt
- 1Va rog, ajutor! Fructe de mare crude in sarcina!
- 0Medici București nasteri stat
- 1Ajutati-ma cu aceste analize
- 1Lama lichidă în fundul de sac Douglas 2.31/1.11 cm
- 1Rezultat amniocenteza
- 1Omfalocel în sarcina 10 săptămâni
- 1Toxoplasma in sarcina
- 1Ciclu in prima luna de sarcina
- 1Sarcina oprita in evolutie