polipi

29-10-2008
iodeni
Nu este medic/terapeut
iodeni
am o fetita de 5 ani si 5 luni si am operato de polipi la varsta de 3ani si vreau sa stiu daca a recidivat ce pot sa fac.i se infunda nasucu si tuseste intruna unde am fost cu ea mi-au spus ca pulmonar nu are nimic si nici rosu in gat nu are si de o luna nu stiu ce sa-i mai dau ce pot sa-i fac ?
1 comentarii
0
29-10-2008, ora 22:03
Dr. Ana-Maria Slanina
Medicina de familie, Iasi
Dr. Ana-Maria Slanina
Un consult ORL va poate lamuri daca polipii au recidivat. Uneori, tusea apare ca urmare a secretiilor nazale inghitite, alteori ca urmare aunui reflux acid din stomac sau in context alergic, cand nasul curge apos si prezinta episoade de suierat (wheezing).
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul