posibila boala de inima?

24-10-2005
ForumVechi
Nu este medic/terapeut
ForumVechi
Buna ziua. Am si eu niste probleme de sanatate la care as dori un raspuns care sa ma lamureasca cam ce as putea avea. De cateva saptamani simt o durere in partea stanga a pieptului care dispare dupa cateva secunde. De asemenea, forta fizica a scazut simtitor. Inainte faceam 70 de flotari, acum de abia daca ating 30. De asemenea, pe canalul testicolului stang simt niste mici noduli care dor din cand in cand, atunci cand stau in pozitii neconfortabile. As dori sa stiu daca este vreo legatura intre toate aceste simptome. Va multumesc mult.
1 comentarii
0
24-10-2005, ora 00:00
ForumVechi
Nu este medic/terapeut
ForumVechi
dr.Alin:
Durerea pe care o descrii nu seamana deloc cu o durere cardiaca. Mai probabil e o nevralgie intercostala.
Pentru nodulii testiculari te sfatuiesc sa consulti un urolog.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • BioSport Earbuds – căștile care îți monitorizează inima
  • 5 obiceiuri pentru o inimă sănătoasă
  • Dispozitivul electric pentru îmbunătățirea funcției cardiace
  • Valvele cardiace sintetice, invenția care ajută chirurgii să-și exerseze tehnica
  • Modificări cardiovasculare în timpul sarcinii
  • Exercițiile de anduranță, efecte protectoare pentru inimă
  • Aplicația pentru mobil utilă în cazul pacienților cu insuficiență cardiacă
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.