Problema barbateasca.

14-12-2017
s3312249
Nu este medic/terapeut
s3312249
Buna ziua ! Problema este in felul urmator : Nu mi se ridica penisul. Aseara cat faceam dus era ridicat si a murit usor usor de tot. Saptamana asta a fost destul de incarcata pentru mine stres, proiecte, o alimentatie slaba ( mancam si o data pe zi), ore dormite putine si la astea sau adaugat si excitarea/ masturbarea. Zilelea asta fiind mai sensibil si ridicandu-se imediat.

PS: Ce am observat ca uneori este umed ca dupa o ejaculare, iar dimineata ma trezesc cu penisul sculat, ca in mod normal.

O posibila cauza ? Si ce ar trebui sa fac ? O sa incerc sa merg la un medic urolog, dar prima data sa rezolv probleme sistemului din romania. Nu am card de sanatate si nu pot primi trimitere ca nu sunt bla bla.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.