Propunere

07-10-2013
stefy roman
Nu este medic/terapeut
stefy roman
Cred ca ar fi logic si cinstit sa poti sa-ti stergi o intrebare sau un comentariu (chiar dupa un timp!!) daca nu iti mai convine din diverse motive.
Va rog (daca nu se poate sa sterg eu ) sa-mi stergeti comentariile despre usturimi vaginale.
Cred ca ar fi totusi benefic pt. toti daca dupa o perioada ( 1-2 saptamani )sa poti sterge intrebarile sau comentarile propii!!!
Multumesc !! romedic!!
6 comentarii
0
07-10-2013, ora 14:27
Geaninaleabu
Nu este medic/terapeut
Geaninaleabu
Nu cred ca este util sa ti le stergi propriile subiecte (eventual daca ai dat enter din greseala si nu terminasei de scris sa poti edita) dar intrebarile exista pe forum ca sa poata gasi oamenii in urma cautarilor. De exemplu să nu se posteze 1000 de subiecte cu titlul "îmi curge nasul" când oamenii pot citi şi învăţa din experienţa altora şi din răspunsurile şi întrebările scrise deja. Dar tu, dacă te-ai săturat de ce ai scris poţi face sa nu mai îţi apară când dă cineva click pe numele tau tot istoricul. De asumat ti-ai asumat in secunda cand ai publicat o intrebare ca ea sa existe acolo in sfera internetului...
Deci ce ceri tu, nu mi se pare nici logic nici cinstit :) (de asta exista optiunea sa iti poti ascunde profilul)
0
07-10-2013, ora 20:26
stefy roman
Nu este medic/terapeut
stefy roman
Nu stiu daca esti de la romedic ??? Eu raman la parerile mele ca eu trebuie sa fiu stapan pe subiectele si
comentariile mele si apoi dupa 1-2 saptamani nu cred ca mai intereseaza pe cineva ce am intrebat eu.
Nu cred ca citeste cineva din urma (nici nu stiu daca se poate??). Eu citesc subiectele care mi se par interesante
din ziua respectiva. Eu am cerut sa pot sterge de la mine de pe calculator chiar daca ele raman pe net.
Oricum, eu iti respect parerea si iti multumesc de rapuns Geanina!!!
Sanatate multa!!!
0
08-10-2013, ora 10:35
Geaninaleabu
Nu este medic/terapeut
Geaninaleabu
Nu sunt de la romedic, dar intru de mult pe forum.. ce am vazut ca se poate face, este sa iti dispara cu totul numele din dreptul subiectelor si comentariilor, va scrie anonim la ele si la profilul tau nu mai apare nimic (cred ca am cerut si eu candva asta pentru o intrebare sau ceva ce scrisesem mai aiurea). nu le mai leaga nimeni de tine dar exista undeva in sistem. cred ca trebuie sa cauti adresa de email a celor care coordoneaza forumul si sa le scrii direct acolo. Intra la contact romedic si au un formular in care poti completa ce doresti sa afli. Succes!
0
08-10-2013, ora 17:01
stefy roman
Nu este medic/terapeut
stefy roman
Multumesc mult Geanina si ma bucur ca nu te-ai suparat pe mine si ca m-ai ajutat!!!
Nu stiu daca m-am facut inteles dar, eu niste raspunsuri ce am primit si am dat vreau sa le pot sterge
care sunt pe user-ul meu si nu apar si pe forum??? Oricum, multumesc inca o data si o sa incerc sa intru la contact
cu romedic!!!
Sanatate multa!!!
0
22-02-2014, ora 15:56
stefy roman
Nu este medic/terapeut
stefy roman
Am micoza la o unghie de la degetul mare de la picior!!!!
Cin ma ajuta cu un tratament eficace????
0
28-03-2014, ora 13:00
katy_p
Nu este medic/terapeut
katy_p
Si eu am patit la fel, si nu stiu cum sa scap de ea, e drept ca nici nu am incercat tratamente, dar asta nu inseamna ca nu ma deranjeaza in continuare.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.