Regim de slabit
As vrea sa stiu si eu un regim "bun ", "testat ", uman pentru slabit
M-ar interesa sa dureze maxim 10 zile si sa slabesti cam 4-5 kg.
Stie cineva un regim bun de slabit?
M-ar interesa sa dureze maxim 10 zile si sa slabesti cam 4-5 kg.
Stie cineva un regim bun de slabit?
1 comentarii
Buna Crinus!sfatul meu este sa reduci caloriile treptat, gustarile si dulciurile sa fie inlocuite de fructe si legume.Incearca sa slabesti treptat.Daca vei slabi 4-5 kg in 10 zile vei pune inapoi dublu.incearca sa slabesti 4-5 kg intr-o luna.Exista liste cu caloriile pe net.Multa bafta!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 14Apa e buna pentru dieta?
- 3Alimentatie sanatoasa
- 8un regim de slabire...testat
- 7as dori un regim de slabit
- 7Alimentatie sanatoasa-dieta
- 3dieta
- 206Vreau sa slabesc 30 kg - macar atat!
- 6buna
- 4As dori sa mai scad in greutate cam 4 kg si nu mai reusesc
- 5am nevoi de un medic nutritonist
- 37Vreau sa slabesc!!!!Am 16 ani si am 72 kg!!!!
- 4Slabirea la adolescent
- 14probleme de greutate
- 3vreau sa slabesc
- 1Regimurile de slăbire, ineficiente şi nocive
- 3Am nevoie de sfatul unui medic nutritonist!
- 17vreau sa slabesc
- 5Buna seara! as dorii si eu sa slabesc organismul imi cere sa mananc intruna
Mai multe informații despre: Regimuri de slabire
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: