regim de slabit
nu stiu ce sa fac sa slabesc 6 kilograme? fac TAE BOE si nici un rezultat am tinut si putin regim dar le-am pus inapoi cele 4 kilograme.am tinut regimul disociat am slabit f. mult dar apoi le am pus inapoi.
2 comentarii
Nu mai fa diete de capul tau, pot sa-ti fac un prog.personalizat insa tre sa vii pe mes ca sa putem vorbi direct-
sper sa vorbim pe mesenger eu v-am introdus adresa numai sa stiu cand putem vorbii, deobicei intru dupa ora 19.astept un raspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Sunt prea grasa?
- 0Voi știți ce mâncați?Oameni ultraprocesati Capcanele industriei alimentare actuale.
- 1Am prea multa grasime pe burta?
- 1E nevoie sa slabesc?
- 2În prediabet ai voie smoothieuri de fructe amestecate cu legume?
- 0Unde pot învăța nutriție?
- 0Diabetul se vindeca?
- 1O sa inversez posibilul diabet sau prediabet și o sa devin nutritionist
- 3Postul intermitent ca metoda de slabire, a reusit cineva sa slabeasca asa ?
- 0Curs online cum sa slabesti