Rinoplastie

18-12-2020
Roxana107
Nu este medic/terapeut
Roxana107
Bunaaaaa! Doresc și eu sa împărtășesc experiența mea in legătura cu operația de rinoplastie! M-am operat acum un an, și sunt foarte fericita ca am reușit sa îmi înving frica de operație după vreo 7 ani de amânat! M-am operat in Istanbul la o clinica super după părerea mea! Au translatori romanii, condițiile sunt super bune, doctorul meu a fost foarte calm și sunt super mulțumită de rezultat! Nu mai știam cum e sa dormi normal de mult timp! Și estetic nu mai spun! Maya estetic se numește clinica! Recomand!
2 comentarii
0
06-09-2021, ora 14:00
Simonetta
Nu este medic/terapeut
Simonetta
Bună! Aș dori să iau legătura cu tine și să vorbim în privat, dacă îmi permiți.. Eu m-am operat la această clinică acum 5 săptămâni și nu sunt mulțumită deloc. Eu nu am avut o problemă majoră, a fost un moft și acum trag consecințele. :(( Acum am un nas ascuțit, prea în vânt și nici nu mai pot respira cu o nară. Voiam să văd rezultatul tău și în cât timp a ajuns la o formă "normală".
Lasă-mi, te rog, un mesaj și o modalitate de a te putea contacta, poate așa o să mă mai liniștesc. Mulțumesc!
0
17-12-2021, ora 15:01
cri666
Nu este medic/terapeut
cri666
Buna
Imi poti spune te rog cat a costat operatia de rinoplastie la Maya Estetik?

Multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Complicațiile rinoplastiei
  •