rinoplastie - analize

92 comentarii 1 2 3 4
0
19-08-2018, ora 16:30
v.bianca
Nu este medic/terapeut
v.bianca
s a operat cineva la dnul dr. HASSAN? va rog, ajutati ma sa aflu daca dansul este varianta cea mai buna. am fost la consult si a fost super ok, insa vreau sa aud mai multe pareri.
0
04-09-2022, ora 09:16
Elimiha
Nu este medic/terapeut
Elimiha
Am facut o rinoplastie in 2015 si doctorul mi-a lasat niste crescaturi de carne in fiecare nara exact dupa operatie si l-am intrebat ce este cu ele si el a zis ca se vor retrage cu timpul. Nu s-au retras deloc, s-au unit cu nara, devenind in timp parte din nara, cred ca se cheama sinechii, si mi-au blocat respiratia aproape total. Am vb cu doctorul, a zis ca e o interventie de scurta durata, 10 minute, am fost la clinica de doua ori si nu am reusit sa rezolv nimic cu doctorul, ba ca nu are timp ca are un zbor neanuntat, ba ca a intervenit nu stiu ce. O data mi-a spus ca ma costa 200 de euro, o data mi-a zis ca nu ma costa nimic (pentru ca nu stia ca tot eu sunt, ii scrisesem de data aceasta de pe facebook). Foarte dezamagita de serviciile doctorilui, inainte de rinoplastie respiram perfect, dar in ultimii ani m-am chinuit groaznic, aproape ca nu pot respira deloc pe nas. As vrea sa mi se indeparteze aceste crescaturi, va rog sa-mi revomandati o clinica la care as putea merge sa rezolv aceasta problema. Va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns
92 comentarii 1 2 3 4

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Complicațiile rinoplastiei
  • Operație deviație de sept - tot ce trebuie să știi (ghidul pacientului)
  • Deviația de sept - cum o recunoști și când trebuie tratată
  • Deviația de sept: Intervenția chirurgicală este o abordare mai eficientă decât utilizarea spray-urilor nazale
  •