Sângerare pe lenjerie după actul sexual

03-03-2021
Marana2
Nu este medic/terapeut
Marana2
După o perioada de 2 ani fara contact sexual, am avut parte de o sângerare pe lenjerie după ce am făcut dus. Cu o luna înainte am luat ovule ginosept, penetrarea a fost de maxim 5 ori, în rest sex oral, de ce e acea sângerare? Clitorisul este umflat.
7 comentarii
0
17-03-2021, ora 23:58
shadowshadow
Nu este medic/terapeut
shadowshadow
Poate partenerul si-a lubrifiat penisul cu ceva ce v-a provocat toate acestea? Ma gandesc ca daca ar fi vreo boala, nu ar fi aparut aceste reactii asa repede.
0
20-03-2021, ora 10:08
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Sangersrea poate surveni datorita lezarii vaginale ne avand cintact sexual 2 ani.Inducat ar fi sa fsceti un consult ginecologic
0
21-03-2021, ora 13:09
Marana2
Nu este medic/terapeut
Marana2
Bună ziua! Am luat pastila de a doua zi, se poate întâmpla sa fiu însărcinată?
0
21-03-2021, ora 15:34
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Ca sa fiti insarcinaya trenuie sa intruniti niste conditii:
‐sa fiti la ovilatie
‐ sa fie o cantitate suficienta de spermatozoizi apti pt fecundatie
0
22-03-2021, ora 10:42
Marana2
Nu este medic/terapeut
Marana2
După acel contact am luat pastila de a doua zi, vineri seara mi a venit ciclul, dar duminica s a oprit. Am unele dureri în zona pelvina
0
08-04-2021, ora 21:18
Marana2
Nu este medic/terapeut
Marana2
Bună ziua! Am o erupție pe piele în zona intima, în jurul anusului și pe labile zonei reproducătoare
0
03-05-2021, ora 09:58
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Psihiatrie, Sibiu
Dr. Mătușa Ion-Cătălin
Mergeti la un consult.gicologic
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Hemoragiile postcoitale la femei (sângerarea după actul sexual)
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.