dupa sex... sangerare vaginala ori de cate ori merg la baie

21-07-2008
roxana_92
Nu este medic/terapeut
roxana_92
aseara am facut sex pt a 2-a oara cateva min am facut cu prezervativ dar pe urma a zis prietenul meu ca s-a rupt si am continuat fara. Cand am ajuns acasa am sangerat destul de tare si azi de dimineata la fel de cate ori merg la baie imi curge sange?E normal ca si prima si a 2-a oara sa sangerez?Prietenul meu zice ca e normal el are mai multa experienta decat mine si zice ca nu e nici o problema si ca sa stau linistita ca sigur n-am ramas insarcinata.Va rog sfatuiti-ma si voi sunt foarte stresata mi-e teama sa nu fi ramas insarcinata.Si in plus am mici dureri de stomac in partea stanga.
3 comentarii
0
22-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
nu e chiar normal.Iar despre sarcina..fetelor, ce e cu voi???????Normal ca poti ramane insarcinata !!!!Foloseste prezervativul si nu te lua dupa prietenul tau acre sigur se simte mai bn fara prezervativ!La o sarcina el isi vede de drum si tu ramai cu buza umflata.
0
23-07-2008, ora 00:00
vera vladut
Nu este medic/terapeut
vera vladut
Sunt de acord cu morena dar eu mai spun si inconstienta totala. ASta e la voi cei mai tineri.
Si nu te mai lasa inselata altadata. Metoda cu "feritul"este cea mai inselatoare dintre toate.
In ziua de azi cu atatea miloace de contraceptie, nu e posibil sa postezi asemenea intrebari pe forum!
0
20-08-2008, ora 00:00
danelly_20_2006
Nu este medic/terapeut
danelly_20_2006
pai probabil k prima data nu s-a rupt himenul in totalitate(bine atat cat de in totalitate poate fi pana la prima nastere)si de aceea ai sangerat si a doua oara...dar totusi dak s-a rupt prezervativul de ce nu ati folosit altul?nu e tocmai bine sa nu folosesti prezervativ sau vreo alta metoda de contraceptie
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Hemoragiile postcoitale la femei (sângerarea după actul sexual)
  •