sansa la o viata mai buna

23-10-2009
LUMI27
Nu este medic/terapeut
LUMI27
Am mutat acest mesaj aici pentru acest tanar care sufera de parapareza spastica ca si mine. Numele lui este DANIEL sI v-as fi recunoscatoare daca l-ati ajuta.
As vrea sa intreb pe cineva care este in masura sa ma sfatuiasca, daca exista vreo posibilitate de a ma opera, nu am posibilitati materiale, lucrez pe un salariu minim doar imi cistig exstenta, si vreau sa ma operez pt a putea merge drept fara sa mai am dezavataje in societate, nu sunt complexat, dar nu pot reusi in viata, din cauza acestui handicap, cine poate sa-mi recomande o clinica anume ?-*
.multumesc anticipat !


(*modificat de administrator)
3 comentarii
0
26-07-2010, ora 21:51
alexamihaela56
Nu este medic/terapeut
alexamihaela56
Buna seara, As dori si eu sa fac recurerare cu aparatul MOTOmed la domiciliu, locuesc in IASI -* MULTUMESC


(*modificat de administrator)
0
11-04-2014, ora 12:57
dimitriubogdan
Identitate neconfirmată
dimitriubogdan
Faptul ca este spastica nu prea face recomandare de operatie intrucat baza afectiunii este data de un semnal dat de creier intr-o forma necontrolata. In cel mai bun caz functie de gradul afectiunii exista dispozitive medicale care va pot ajuta. Puteti sa va programati pentru un program complex in cadrul Facultatii de Bioinginerie Iasi.
0
23-03-2015, ora 10:18
echipamenteortopedice
Nu este medic/terapeut
echipamenteortopedice
Va puteti usura viata prin apelarea la produse medicale speciale pentru afectiunea dumneavostra! Recuperare usoara va doresc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.