Sarcina
Am rămas gravidă în timp ce eram sub tratament de antidepresive. Vreau să știu dacă fătul va avea probleme. Din moment ce am aflat că sunt gravidă am întrerupt tratamentul. Antidepresivele le iau de aproape 1 an. Vă rog să îmi spuneți dacă pot păstra sarcina.
2 comentarii
Pastrati sarcina. Au ramas doamne gravide si cu antipsihotice si nu au avut nimic.
Mulțumesc mult, mi-ați făcut o bucurie foarte mare.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5insarcinata... sub tratament antidepresiv
- 7efecte post tratament cu cipralex, in sarcina
- 4Antidepresive in timpul sarcinii
- 2Iau cipralex si am ramas insarcinata
- 1asentra se intrerupe in caz de sarcina
- 0despre sarcina
- 3Probleme sarcina
- 1Antidepresive in prima saptamana de sarcina
- 8Depresia in timpul sarcinii
- 2tratament antidepresiv in primele 3 saptamani de sarcina
- 21Sertralina in timpul sarcinii!
- 3Deprimata in sarcina
- 20Va rog sa ma ajutati !! Am luat venlafaxina 11 ani pt depresie, doresc să raman însărcinată
- 2Intrebare seroxat in sarcina
- 7Antidepresive in sarcina
- 6Antidepresive
- 13Renunțare tratament antipsihotic
Mai multe informații despre: antidepresivele in sarcina
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

