sexul oral la femei

07-02-2009
sabinutza91
Nu este medic/terapeut
sabinutza91
sunt cu prietenul meu de un an si 3 luni..si cu el mi-am inceput viata sexuala prima data. la 2 luni dupa ce ne-am cuplat am facut-o cu el..si i-am facut si sex oral. iar el nu imi face mie..am discutat problema asta cu el si mi-a raspuns k nu face, k nu are un motiv anume pt kre nu face..pur si simplu nu vrea. toate prietenele mele au avut parte de asha ceva..si imi doresc si eu foarte mult..cum as putea sa il conving sa imi faca? app..nus genu de persoana scarboasa sau nespalata..am foarte binee grija de igiena mea intima:D
8 comentarii
0
07-02-2009, ora 13:40
talida89
Nu este medic/terapeut
talida89
nu-i mai fa nici tu lui si daca intreaba de ce spune-i k e egoist si ca se gandeste numai la el!! si tu trebuie sa descoperi placerea asta, si daca el nu-ti face tie, nu-i mai faci nici tu.
0
07-02-2009, ora 13:43
sabinutza91
Nu este medic/terapeut
sabinutza91
faza e k mie imi place s aincerc orice in pat..ji sunt deschisa oricarei idei..ji imi place sa il fac sa s esimta bine.. ji i-am zis k dk el nu face nu o sa ii mai fac jnici eu, dar tot i-am facut..:D cik o sa imi faca in viitorul nu foarte apropiat..X(..jtiu k ma iubeshte mult..dar nu inteleg ce il opreshte in chestia asta:-<
0
07-02-2009, ora 15:44
Giuly_a
Nu este medic/terapeut
Giuly_a
Pff, povestea mea se aseamana perfect q a ta, Sabinutza:la 2 luni de cand am eram impreuna mi-am inceput si eu viata sexuala q iubitul meu, el mi-a facut sex oral dar eu lui nu, si l-am prevenit de la inceput k eu nu o sa-i fac asa ceva, indiferent dak accepta sau nu!In fine, la fel qm eu am ideea asta fixa, oricat de mult l-as iubii, principiile sunt inainte de toate, pt unele pers.si poate k si el se incadreaza...in acest gen!!!O intrebare am:El ti-a cerut sa-i fc sex oral sau ai facut-o din proprie initiativa??
0
08-02-2009, ora 12:34
sabinutza91
Nu este medic/terapeut
sabinutza91
nu mi-a cerut el nimic..eu am vrut..ji la inceput nu am stiut k el nu face..pe parcurs am discutat cu el..ji plm..:-<
0
08-02-2009, ora 21:28
sympatyka
Nu este medic/terapeut
sympatyka
poi...dak nu vrea...atunci nu'i mai face nici u...:| eu zik k intr-o relatie nu trebuie sa-ti fie ""sila" sa faci cva.poate lui ii este sila...nushh ce sa zik...pana la urma u il cunosti mai bn..!!
0
09-02-2009, ora 08:43
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Daca ti-ar face si ai sti ca a facut-o din obligatie crezi ca te-ai simti bine?Eu zic ca nu.Sunt f.bune sfaturile pe care le-ai primit anterior.E f. simplu, nu-i mai faci nici tu.
0
16-03-2010, ora 04:56
Chifor Cristina
Nu este medic/terapeut
Chifor Cristina
draga sabinutza cu siguranta nu este genu de barbat la care sa te astepti sa iti faca vrodata daca ar fi vrut ar fi facut-o pana acum ce iti recomand este sa iti schimbi partenerul daca vrei cu adevarat sa simnti si tu ce inseamna fi in al 9-lea cer. Barbati intodeauna cred ca lor li se cuvine totul ca numai ei au dreptul sa se simnta bine. Cauta pe cineva care cu adevarat te face fericita. Ptr ca atunci cand faci dragoste ambii partenerii trebuie sa se simnta bine
0
25-03-2010, ora 15:46
Alinutza79
Nu este medic/terapeut
Alinutza79
ma amuza tare postul asta iar colegii mei zici ca am inebunit :)
O vorba din batrani zicea ca : "pana nu faci armata si nu dai limbi, nu devii barbat"! (sper ca nu suna vulgar)
...se pare ca in viitorul apropiat nu vom avea barbati ci doar baietei cu principii si figuri de mari macho!Personal nu accept (nu vad ) actul sexual fara asa ceva!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul oral
  •