simptome sarcina?

29-09-2009
270787
Nu este medic/terapeut
270787
tot eu sunt 270787!!! sanii mi-i s-au intarit, ma simt balonata, am pe timpul zilei greturi sia ameteli!ce ziceti???
4 comentarii
0
16-10-2009, ora 13:08
lili1990
Nu este medic/terapeut
lili1990
poi cel mai simplu e s mergi l un medic bun sa aflii dak esti sau nu ansarcinata
0
10-01-2010, ora 21:52
alecsa1990
Nu este medic/terapeut
alecsa1990
am avut ultimul contact sexual neproteja luna trecuta pe data de 9 in conditiile in care dupa 2 zule de la venirea menstruatiei am avut contactul si adoua zi am luat si pilula pt a doua zi si momentan nu miau venit problemele si ma tem ca sunt gravida si am si pofta foarte mare de mancare acuma nu stiu ce sa zic astept si eu un raspuns urgent plz:-
0
29-01-2010, ora 07:43
dee dee
Nu este medic/terapeut
dee dee
timp de aproape 2 sapt am prezentat stari de greata, ameteala, urinari frecvente, schimbari ale sanilor, lipsa poftei de mancare, modificari ale mirosului.pe 30 ianuarie ar fi trebuit sa vina ciclul dar a venit pe 28 ianuarie dar aceiasi stared greata, ameteala am. am facut un test la 5 zile lde la act sex neprotejat.dar am mai incercat.dar am prezentat totusi aceste simptome...ciclul este rozaliu.sa astept sa treaca si apoi sa merg la doctor.
0
05-02-2010, ora 11:48
helenam
Nu este medic/terapeut
helenam
buna...poti fi insarcinata, mergi la dr si vezi ce-ti zice; cat despre testele de sarcina n-avea incredere; eu am pierdut o sarcina din cauza lor, din cauza ca testul nu mi-a depistat sarcina decat in 5 sapt...la fel si ecograful nu mi-a vazut sarcina iar dr m-a tratat de anexita dandu-mi antibiotice; asa ca atentie!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Primele simptome de sarcină - apar la toate femeile?
  •