Smart Drugs

25-01-2013
Ionut_grigore
Nu este medic/terapeut
Ionut_grigore
Buna ziua, nu stiu daca scriu chiar in sectiunea corecta, dar sper ca din greseala sa invat pt data viitoare.
M.am tot informat in ultimele zile despre aceasta categorie, in principal as vrea sa aflu mai multe informative despre familia racetam ului, despre aceste nootropice, cat de sigure sunt ele, cat timp as putea sa le iau, si binenteles care ar fi cele mai bune solutii pentru examene, pt memorie, putere de concentrare, in general abilitatile cognitive, marturisesc ca sunt foarte interest despre acest subiect, iar pana acum nu am putut afla informatii decat de pe site uri din afara, eu nu am luat inca nimic pana acum, dar as vrea sa incep sa imi imbunatatesc memoria si puterea de concetrare, chiar am oarecare problem la capitolul asta.Si as mai vrea sa va intreb daca stiti ceva despre Excelerol?Si daca pot combina Oxiracetam cu aniracetam si vinpocetina.Va multumesc, o zi buna.
2 comentarii
0
25-01-2013, ora 20:24
alex0333
Nu este medic/terapeut
alex0333
generatia iPills, poti sa inveti si fara astea daca vrei.important e sa vrei sa inveti si sa nu stai cu gandul la altceva in timp ce citesti!
0
25-01-2013, ora 21:08
Ionut_grigore
Nu este medic/terapeut
Ionut_grigore
Am uitat sa precizez, comentariile de oameni gen "atotstiutori" nu vor fi luate in considerare, daca nu aveti habar sa cititi cu atentie macar cateva randuri, abtineti va de la comentarii inutile.Daca voi chiar vreti sa dati sfaturi, dati acolo in fata blocului s-au la munca, pe acest site se cer pareri care pot indruma anumite persone intr o anumita directie, spre binele nostru, sper ca acele pareri sa fie destul de pertinente.
Iar cat priveste atitudinea ta, "generatia IPills", cred ca te gandesti la Ipad/iphone/imac mai mult decat la sex, ca sa nu mai precizez ca nu sti sa citesti absolut deloc post-ul, nu de alta, dar daca tu chiar nu sti nimic, stai in banca ta, ne vei face o favoare.multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.