Spermograma
Buna ziua Sotul meu in virsta de 30 de ani a facut o spermograma si mobilitatea e de 37% spunetimi va rog daca e grav
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5Interpretare spermograma
- 5Interpretare spermograma
- 1Buna ziua! Interpretare rezultate spermograma
- 23interpretare spermograma.. ne dorim de mult timp cu bebe
- 6Spermograma si spermocultura
- 0spermograma ASTENOOZOSPERMIE
- 0Interpretare spermograma
- 0Analiza spermogramei. Rog sa ma ajutaţi, e bună analiza sau nu!
- 0Normo Astenozoospermie
- 0Interpretare spermograma
- 2Infertilitate masculina?
- 1Interpretare spermograma
- 0Interpretare spermograma
- 0Spermograma Urgent
- 0Spermograma - Citire
- 0Interpretare spermograma
- 1Mai pot ajunge la inseminare artificiala? Interpretare spermograma
- 2Morfologia spermei 5%
- 0Oligospermie severa
- 1Spermograma
Mai multe informații despre: spermograma
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
