tromboflebita tratament
Buna ziua am fost diacnosticat cu tromboflebita si mi sa dat ca tratament deocamdata doar un unguent hepathrombin deoarece medicul cardiolog mi-a zis ca sa incercam deocamdata cu asta caci un medicament mai puternic dupa dansul desi zis ca ar actiona mai puternic decat acest unguent are si foarte multe reactii adverse medicamentul numindu-se "TROMBOSTOP.
A luat cineva acest medicament imi puteti spune va rog frumos cam ce efect are , dar si care sunt posibilele reactii adverse de la el.
De asemenea imi puteti spune ce alte medicamnete a-ti folosit pentru tratarea tromboflebitei ?
Va multumesc frumos!
A luat cineva acest medicament imi puteti spune va rog frumos cam ce efect are , dar si care sunt posibilele reactii adverse de la el.
De asemenea imi puteti spune ce alte medicamnete a-ti folosit pentru tratarea tromboflebitei ?
Va multumesc frumos!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune: