Umflatura anala

06-01-2010
eu12
Nu este medic/terapeut
eu12
Astazi cand am facut dus si am ajuns sa ma spal in zona anala am simtit ca ma ustura putin, m-am uitat sa vad din ce cauza si am observat o umflatura/besica/buba habar nu am ce este, umflatura este moale parca ar fi grasime si parca nu are o nuanta diferita de restul pielii, preciez ca am 17 ani si sunt de sex masculin. Aveti idee ce poate fi ? Sper sa nu fie ceva grav sa fie nevoie de vreo operatie sau de vreo vizita la doctor
3 comentarii
0
06-01-2010, ora 15:34
eu12
Nu este medic/terapeut
eu12
am uitat sa spun ca nu am sangerari si nu ma doare astazi a fost prima oara cand am simtit ca ma ustura si cred ca a fost din cauza sapunului, si parca si acum dupa ce a trecut cam 20 min de cand m-am spalat parca mai simt o usturime, sunt sanse sa se vindece de la sine ?
0
06-01-2010, ora 17:26
Cosmin_B
Nu este medic/terapeut
Cosmin_B
Ar putea sa fie hemoroizi externi. Cauta pe Google sa vezi daca ti se potrivesc simptomele.
0
01-02-2010, ora 01:23
jeanioachimadam
Nu este medic/terapeut
jeanioachimadam
mama mea a avut cancer de colon in metastaza 5 cm si am vindecat-o, ca si pe altii, acest lucru il pot demonstra cu acte si prin faptul ca e in viata, asta dupa ce acum 2 ani medicii mi-au spus sa ma pregatesc ca mama mea nu mai are sanse de supravietuire. daca stiti pe cineva cu probleme grave sunt gata sa-l ajut
TRATAMENT NATURIST, TERAPIE HOLISTICA, CANCER, BOLI INCURABILE
Vraci in varianta moderna, ofer terapie holistica pe baza de plante, plan de alimentatie si restructurare psihica.Cazuri nerezolvabile de medicina clasica, alopata ( ex.cancer de colon in metastaza).Ciclic realizez la 3 luni ameliorarea suferintei, 6luni stoparea bolii indiferent de gravitatea ei, 9luni ameliorarea bolii, 12 luni insanatosirea pacientului.Nu vand iluzii costul tratamentului fiind modic reprezentand doar cele necesare tratamentului.Tratamentul este individualizat sedintele dureaza 1-2 ore si sunt gratuite -*


(*modificat de administrator)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.