Urinari dese dupa tratament antibiotic

02-12-2013
Petruts
Nu este medic/terapeut
Petruts
Buna ziua!Am urmat un tratament cu amoxicilina si sumetrolim timp de 6 zile, (prescris de medicul de familie), pt.ca urinam des si aveam senzatie de vezica plina.Dupa ce am terminat tratamentul inca mai am aceste simptome.Ce ma indrumati sa mai fac?Sa merg din nou la medicul de familie, sa mi dea alt tratament?Ps:Am consumat si ceaiuri in aceasta perioada(Diurosept), dar se pare ca nu m au ajutat cu nimic.Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

09-10-2019, ora 13:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Optibac
OptiBac Probiotic în tratament cu antibiotice
OptiBac reface flora intestinală dezechilibrată de un tratament cu antibiotice. Datorită expertizei vaste în domeniul microbiologiei, fiecare produs Optibac are la bază tulpini diferite de probiotice care colonizează anumite secțiuni ale intestinului în funcție de afecțiunea pentru care sunt administrate. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.