va rog din suflet sa imi raspundeti!!! bebele meu e ragusit de 3 zile

24-06-2012
elenateo
Nu este medic/terapeut
elenateo
buna ziua!! bebele meu e ragusit de 3 zile, am fost la medicul lui pediatru si ne-a spus k are o simpla roseata in gat sa stau linistita!!!si nu mi-a dat nimic sa ii tratez raguseala!!!bebe are aproape 6 luni(9.080g si 69 cm), iar la 2 luni a fost bolnavior a avut fie difterie(cum ne-a spus pediatra lui) fie bronsita (diagnosticul pus in spital).noi suntem in cipru si e fff greu sa ne intelegem cu doctorii pt k noi nu vb limba lor si ei cu engleza se descurca ff greu!!!nu stiu ce sa fac sa ii treaca raguseala!knd am fost la pediatru mi-a zis k la plamani e bn nu are nimic si pieptul la fel e curat!!! un raspuns va rog!!multumesc si o seara placuta!!!
1 comentarii
0
02-11-2012, ora 10:56
nectaria2012
Nu este medic/terapeut
nectaria2012
Nu-ti fa griji, copilul cred ca este bine, incearca sa ii dai ceeai de echinaceea si sa-i pui pe piept seara la culcare crema metolata, se gaseste in farmacii. Multa sanatate
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul