varicocel

04-12-2007
uzzy
Nu este medic/terapeut
uzzy
BUNA ZIUA. am si eu o problema.am fost operat de varicocel si dupa o luna ma doare texticolul sting si spatele, dar nu asta e problema, dupa operatie am o luna de la operatie nu reusesc sa am erectie, am erectie dar foarte slaba, penisul da semn ca ar vrea ma excit, dar nu tine, sunt foarte stresat din cauza asta nu stiu ce poate fi. va rog daca ma puteti ajuta. multumesc
2 comentarii
0
26-03-2008, ora 00:00
ioneluza
Nu este medic/terapeut
ioneluza
buna, nu sunt medic, dar din proprie experienta sotul meu s-a operat anul trecut in august de varicocel si haernie inghinala, si vreau sa-ti spun ca avea erectie la o saptamana de la operatie.mama, mama, nu cred ca e de la operatie psihicul tau cred ca e de vina gandestete ca totul e ok si va veni si ERECTIA mai mult ca sigur.da si pe sotul meu inca-l mai durea spatele si a facut o radiografie la coloana si a descoperit cauza.Dureri in testicol a mai avut timp de 2-3 luni dupa dar minore.A luat vitamina E parca si a mers totul ok.Multa sanatate si numai bine
0
20-04-2008, ora 00:00
alinu80
Nu este medic/terapeut
alinu80
am facut in 2007 operatie de varicocel si au trecut 8 luni durerea a inceput sa apara si acumularea de vene la fel.am inceput sa ma stresez...iar alta interventie chirurgicala? astept sfaturi, va multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul