varicocel netratat
Buna ziua domnule doctor, am fost diagnosticat cu varicocel si as dori sa nu ma operez deocamdata. Poate sa eziste urmari mai tarziu de genu sterilitate si dupa?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3nelamuriri despre varicocel
- 5dupa operatia de varicocel, iar acum simptomele au reaparut
- 3Ma doare operatia de Varicocel
- 0Dupa operatie de varicocel stang - nelamuriri
- 0O intrebare despre varicocel :)
- 1Dureri testiculare usoare si periodice
- 1Durere testiculara
- 0Hernie inghinala stanga si varicocel testicul stanga
- 0Varicocel grad II
- 1Tratament fertilitate dupa operatie varicocel
- 2Probleme fire operatie laparoscopica varicocel
- 0Varicocel - mi s-a umflat testiculul dupa operatie
- 1A incercat cineva sa scape de varicocel cu sertar max?
- 0Varicocelul din ce cauză se formează?
- 6Probleme potenta din cauza varicocelului
- 1Ne dorim un copil
- 1Operatie varicocel, clasică sau embolizare?
- 2Presiune la un an după operatia de hernie inghinala
Mai multe informații despre: Varicocelul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: