vitamine care ard grasimile? | Forumul Medical ROmedic

vitamine care ard grasimile?

16-10-2007
lynda33
Nu este medic/terapeut
lynda33
Buna am 27 ani 1.73 si 70 kg, am facut sala si nu am reusit sa dau jos nici macar 100 grame de mancat nu mananc prea mult si nicidecum dulciuri sucuri acidulata sau grasimi dar nu reusesc sa salbesc.mentionez ca am nascut acum 9 luni, nu am alaptat delocsi am 9 kg in plus de greutatea dinainta sarcinii.scriti-mi si mie o dita sau un sfat.am auzit ca exista niste vitamie care ard grasimile ce stiti de ele?
2 comentarii
0
16-10-2007, ora 00:00
ralucuta81
Nu este medic/terapeut
ralucuta81
Buna.Nu ai auzit de Youthful Island?
Sunt capsule din ceai verde si cafeina, panax salbatic(ginseng) cu care slabesti GARANTAT intre 5-10 kg. intr-un interval de 30-40 zile.daca te pot ajuta cu informatii, scrie-mi -
Eu am asa ceva si-ti trimit, dar astept raspunsul tau cu intrebari.Te pup.
0
27-11-2007, ora 00:00
paloma
Nu este medic/terapeut
paloma
salut ! aceste capsule se gasesc in farmacii sau trebuie comandate pe site ?? si eu am aceiasi problema.am nascut acum 1 an jumate si nu reusesc sa dau jos din kg nici cum.dupa sarcina miau descoperit ca am probeme cu tiroida. multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Vitaminele îngrașă?
  • Nivelurile ridicate de grăsimi din sânge pot fi mai periculoase decât se credea anterior
  • Lipidomica identifică noi markeri pentru boala cardiovasculară ÅŸi diabetul zaharat de tip 2
  •