Vreau sa slabesc... 15 kg

04-03-2010
nicoleta calin
Nu este medic/terapeut
nicoleta calin
Buna numele meu e nicoleta si as dori sa slabesc 15 kg am tot incercat dar nu reusesc am probleme de tiroida si mam ingrasat 20 kg si acum nu pot sa slabesc va rog sa imi dati un regim alimentar sanatos fara de peste ca sa reusesc. Pentru tiroida fac tratament..

multumesc astept raspuns.
5 comentarii
0
28-02-2011, ora 12:18
deea1222
Nu este medic/terapeut
deea1222
Buna! Ma numesc Andreea si sunt consultant de nutritie. Persoanele care sunt din Iasi si vor o evaluare de sanatate si de nutritie, sunt rugate sa ma contacteze -*. Evaluarea este Gratuita. Multumesc.


Nu tineti diete! Sunt cea mai proasta alegere. Va astept la evaluare pentru a va putea explica mai multe.


(*modificat de administrator)
0
04-03-2011, ora 13:15
kikis
Nu este medic/terapeut
kikis
buna ziua deea1222...ma numesc claudia 22 ani si sunt din craiova.am 1 65inaltime si in momentul de fata am 75 kg as vrea sa slabesc cam 15 kg.rog sa fiu ajutata cu un regim alimentar incat sa pierd kg nedorite.va multumesc.astept raspuns urgent
0
21-07-2011, ora 18:40
grosumihaia
Nu este medic/terapeut
grosumihaia
am 40 de ani, 171 inaltime si 77 kg.fac miscare, sunt vegetariana, dar nu slabesc mai mult de 1, 2 kg pe luna si le pun la loc.imi puteti da o dieta pentru vegetarieni?
0
17-08-2011, ora 00:40
gyorgiana
Nu este medic/terapeut
gyorgiana
buna!am 1, 65m si 71 kg aproape ca si kikiss si am inceput sa fac tae bo( un fitness mai intens) acasa, in fata calculatorului, vreo 45 min pe zi plus alimentatie redusa ca si cantitate, fara paine, un activia seara, multa apa pe parcursul zilei si ceai verde.cu 3 sedinte de tae bo si alimentatie redusa am scazut600 de grame.am o cunostinta care doar cu aceste exercitii a scazut 7kg in 3 sapt, deci se poate.aaaa, si nu se mananca dupa ora 6 seara!bafta!
0
06-04-2012, ora 00:11
iulian_brasov
Nu este medic/terapeut
iulian_brasov
Fetelor.NU VA FLAMINZITIT SINGURE, asculati-o pe Deea, mergeti la o evaluare gartuita si lasati-o sa va ofere solutii cum anume sa slabiti fara sa flaminziti, si cum sa va mentineti greutatea optima, sunt absolut sigur ca are niste solutii foarte bune in ceea ce priveste pierderea kilogramelor.ba chiar va poate arata si niste rezultate, si va va face niste masuratori foarte interesante, luati legatura cu Deea.vrea DOAR SA VA AJUTE
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.