sangerari dupa actul sexual

26-05-2009
annyanny
Nu este medic/terapeut
annyanny
buna ziua.am si eu o intrebare ce ma macina de ieri.mi-am inceput viata sexuala de un an.ieri am intretinut relatii sexuale neprotejate cu prietenul meu, iar cand m-am dus la toaleta am observat ca sangerez.credeam ca mi-a venit menstruatia, deoarece ieri trebuia sa imi vina, dar nu a fost asa.sangerarea a fost in cantitati mici si de scurta durata.aseara am sangerat la fel dupa ce am urinat.astazi totul pare a fii ok.fara nicio sangerare.ce se intampla cu mine?va rog frumos nu ocoliti intrebarea mea, deoarece sunt innebunita pt ca niciodata nu mi s-a mai intamplat.
3 comentarii
0
28-05-2009, ora 00:31
annyanny
Nu este medic/terapeut
annyanny
va rog sa imi raspunda cineva dak stie :( ce se intampla totusi? nu mi-a venit nici pana azi.mentionez ca am avut mereu un ciclu regulat :(
0
26-06-2009, ora 16:36
irina787
Nu este medic/terapeut
irina787
buna annyanny si eu sunt in aceias situatie ca si tine si eu disper daca ai gasit vreu-n remediui cumva s te rog spunemi si mie sau ce tratament ai urmat mersi
0
26-06-2009, ora 17:39
annyanny
Nu este medic/terapeut
annyanny
buna irina : nu am urmat niciun tratament momentan.mi s-a intamplat doar in ziua aceea.dupa care nu am mai avut probleme.oricum vreau sa ma duc cu prietenul meu la un control ginecologic cat de curand.sper k nu este nimic grav.pup si sanatate :D :
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: