a mai patin cineva la fel???

29-05-2007
crinao6642
Nu este medic/terapeut
crinao6642
Pe scurt...am suspectat ruperea unui prezervativ asa ca..sa fiu sigura am luat pilula de a doua zi..in timp..in 36 de ore. Dupa exact 2 sapt mi-a venit ciclul..cred ca normal. Acum..adica luna urmatoare, mi-a intarziat deja o saptamana. Am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Sa fie intarzierea asta din cauza pastilelor???E posibil sa apara aceste efecte in luna urmatoare?
Multumesc anticipat!
1 comentarii
0
29-05-2007, ora 00:00
alexandru006
Nu este medic/terapeut
alexandru006
stai linistita, nu esti insarcinata! io asa stiu.. si eu am fost in aceeasi situatie cu prietena... dar dk ti-a venit stopul nu esti insarcinata.. si din cate stiu io cu testele... cand e negativ e cam sigur... io asa stiu...
Adaugă un comentariu / răspuns