problema grava :( pot fi insarcinata?

17-01-2010
livia__18
Nu este medic/terapeut
livia__18
Buna ! se poate sa fiu insarcinata daca aveam lichid preejaculator pe mana apoi am atins chilotul cand l-am pus pe mine chilotul unde sta in partea vaginului, se poate sa fi alunecat vreun spermatozid din lichidul seminal? (mana era uscata totusi) penetrarea a fost cu prezervativ si nu s-a spart ! pot fi insarcinata?
7 comentarii
0
17-01-2010, ora 14:52
utilizator3
Nu este medic/terapeut
utilizator3
sunt enorm de mici sansele, parerea mea. dar dak vrei totusi sa nu ami stai cu frica fa un test la 21 de zile d ela contact. bafta multa!
0
17-01-2010, ora 16:08
Dr. Boia Iulia Cristiana
Pediatrie, Bucureşti
Dr. Boia Iulia Cristiana
nu sunt şanse... dar nu luai pastile? aşa ţin minte din postările tale trecute
0
17-01-2010, ora 18:23
alyush
Nu este medic/terapeut
alyush
nu are cum sa fi insarcinata, poti sta linistita... dar pentru linistea ta poti face un teste...
0
17-01-2010, ora 19:55
livia__18
Nu este medic/terapeut
livia__18
nu iulia, momentan doar ma interesez despre pastile, sunt ffff agitata de fel nu prea am incredere in pastile
0
17-01-2010, ora 19:57
livia__18
Nu este medic/terapeut
livia__18
din comentariile voastre sa inteleg ca totusi e sansa de 1%? offff :(( ms
0
17-01-2010, ora 20:02
Dr. Boia Iulia Cristiana
Pediatrie, Bucureşti
Dr. Boia Iulia Cristiana
nu ai şanse stai liniştită, e imposibil să rămâi gravidă aşa.
0
18-01-2010, ora 09:38
livia__18
Nu este medic/terapeut
livia__18
mercy de raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.