De un an amorteli de maini si picioare + dureri de burta
De un an amorteli maini si picioare am dureride burta ies des la toaleta nu ma pot abtine, am greata, doctorii mi-au pus mai multe diagnostice si nu reusesc sa afle ce am.Am toate analizele la stomac, colonoscopie, psihoterapie.tomograf.Fac tratament ptr depresie, de colon iritabil si nu reusesc sa ma vndece. S-a confruntat cineva cu asa ceva?Nu pot sa muncesc din cauza asta, se poate primi pensie?
8 comentarii
Problema este nu ce aveti ci faptul ca mergeti la doctori care nu va pot vindeca. Trebuie sa schimbati doctorii si nu numai, chiar si medicina. Mergeti la un medic homeopat cu experienta. Homeopatia va poate vindeca. Daca imi spune-ti unde locuiti va pot numi un medic homeopat cat mai aproape de dvoastra.
Da, de cate sute de ori. Va vorbesc din experienta.
Pai si cum se trateaza, adica ce a-ti avut in final?Puteti sa-mi descrieti mai detaliat cum a fost la d-voastra?
La mine nu dispar dua atata timp/.
La mine nu dispar dua atata timp/.
Pai am scris clar mai sus ce trebuie sa faceti: "mergeti la un medic homeopat" de la care o sa primiti un tratament. Insa mergeti la un medic bun.
Pai daca ati ajuns sluga medicului de familie este rau oricum...
unii medici de familie habar nu au pe ce lume traiesc UNII.inafara de luat pulsul si ascultat inima nu stiu altceva.puteti merge la un particular fara trimitere...
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune: