Ajutor! RH negativ

18-05-2010
NOP
Nu este medic/terapeut
NOP
Salut!Azi intr-un fel e o zi foarte trista!!!!!In perioada fertilitatii am avut relatii neprotejate...Foarte mult imi doresc un copilas!!!!Dar azi sa inceput ciclu cu intirziere de 2 zile.Spuneti-mi va rog nu sunt insarcinata din cauza grupei sangvinice oare?( I RH-)????
1 comentarii
0
20-05-2010, ora 07:21
yochana
Nu este medic/terapeut
yochana
Buna, Nop!

N-are nicio legatura rh-ul negativ cu faptul ca n-ai ramas insarcinata. Mergi la ginecolog, fa niste investigatii si afla cauza.
Este foarte probabil sa fie doar o chestiune de timp si sa n-ai nicio problema.
Nu fi trista, gandeste pozitiv, fii relaxata si luna viitoare poate vei fi fericita.
Ai incredere in Dumnezeu si nu vei fi dezamagita!

Mult succes si sa ne auzim cu bine!
Adaugă un comentariu / răspuns