test de sarcina negativ + menstruatie = sarcina?
buna ziua!as dorii sa imi raspundeti si mie daca puteti. dupa ultima relatie sexuala imi era friica sa nu existe posibilitatea de-a ramane insarcinata, pt ca nu ne-am protejat, dupa 12 zile am facut un test de sarcina si a iesit negativ iar la 3 zile mi-a venit menstruatia. as putea fii insarcinata ? va multumesc
5 comentarii
Daca a venit menstruatia, nu.
Va multumesc pentru atentia D-voastra ! cred ca sa produs si o raceala si.. am lu-at Nolicin (de 3 zile iau ), este in regula daca o sa iau in continuare ? mentionez ca dupa 1 zi durerea nu a mai persistat si nu mai am dureri de cand iau acest tratament !
Da, nu-i nici o problema.
Va multumesc pentru atentia D-voastra si pentru raspunsuri.
Buna ziua...Am facut acum 5 zile 5 teste de sarcina si au iesit pozitive...acum 2 zile mia venit menstruatia...Am fost la medic ca nu stiam ce se intampla si am facut un test de sarcina si iesit negativ!E posibil sa fiu insarcinata sau sa fi piersut sarcina prin menstruatie...
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Credeți că aș putea fii însărcinată ? Vă rog să îmi răspundeți
- 0Sex in a 4-a zi de pastile, dar nu 100% protejata??
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
- 2Virgina însărcinată doar prin contact cu lichidul ejaculat de pe un capac de toaleta?
- 2Sunt însărcinată?
- 1Dereglare sau sarcina ?
- 2Test fals pozitiv?
- 1Sarcină? <0, 5 HCG
- 1Sarcină?
- 2Poți ramane gravida înainte de menstruație??