test de sarcina negativ + menstruatie = sarcina?

12-09-2010
irina cristina
Nu este medic/terapeut
irina cristina
buna ziua!as dorii sa imi raspundeti si mie daca puteti. dupa ultima relatie sexuala imi era friica sa nu existe posibilitatea de-a ramane insarcinata, pt ca nu ne-am protejat, dupa 12 zile am facut un test de sarcina si a iesit negativ iar la 3 zile mi-a venit menstruatia. as putea fii insarcinata ? va multumesc
5 comentarii
0
13-09-2010, ora 15:03
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Daca a venit menstruatia, nu.
0
13-09-2010, ora 16:33
irina cristina
Nu este medic/terapeut
irina cristina
Va multumesc pentru atentia D-voastra ! cred ca sa produs si o raceala si.. am lu-at Nolicin (de 3 zile iau ), este in regula daca o sa iau in continuare ? mentionez ca dupa 1 zi durerea nu a mai persistat si nu mai am dureri de cand iau acest tratament !
0
13-09-2010, ora 16:47
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Da, nu-i nici o problema.
0
14-09-2010, ora 11:28
irina cristina
Nu este medic/terapeut
irina cristina
Va multumesc pentru atentia D-voastra si pentru raspunsuri.
0
30-03-2018, ora 07:46
Flavia Calinoiu
Nu este medic/terapeut
Flavia Calinoiu
Buna ziua...Am facut acum 5 zile 5 teste de sarcina si au iesit pozitive...acum 2 zile mia venit menstruatia...Am fost la medic ca nu stiam ce se intampla si am facut un test de sarcina si iesit negativ!E posibil sa fiu insarcinata sau sa fi piersut sarcina prin menstruatie...
Adaugă un comentariu / răspuns