Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 210211212 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
29-09-2010, ora 16:35
mihaela04
Nu este medic/terapeut
mihaela04
Multumesc Nyko si Anca!! Va pup.
0
29-09-2010, ora 16:38
capri
Nu este medic/terapeut
capri
Toamna asta se poarta animal print ;)
Olga, profil moderat plus, daca dai click pe imagine vei vedea toate detaliile tehnice.
Eu zic totusi ca Mihaela nu seamana cu Alex, dar daca voi vreti... :))))
Anca, nu stiu ce sa te sfatuiesc pentru ca tu stii mai bine care este situatia ta financiara, dar da, daca crezi ca poti face si schimbarea implantului, merita sa astepti... Uite, am auzit la cluj de Dr Ivan, care este super, am mai vazut pe alt forum o gramada de fete operate la el si arata super. Daca nu, ar merita macar sa incerci sa le asezi. Chestia cu marimea e subiectiva... eu am totusi 225 cc :)
Irinico, sa nu vii fara...
0
29-09-2010, ora 16:40
anca2010
Nu este medic/terapeut
anca2010
irinico, te invidiez...in sensul bun, desi din proprie experienta stiu ca=ti va fi greu sa stai departe de podium.N=am facut sport, e vorba de alt domeniu dar imi foarte greu de cate ori sunt pusa in situatia de a participa dinafara.Oricum sa te distrezi grozav si pentru noi :)Bonus eu nu vreau nimic, doar liniste:))))))))
0
29-09-2010, ora 16:41
anca2010
Nu este medic/terapeut
anca2010
mihaela, n=ai noutati?Nu te=ai programat sa scapi?
0
29-09-2010, ora 16:43
anca2010
Nu este medic/terapeut
anca2010
capri, probabil daca erau frumosi de la inceput nu mi=as fi dorit cu disperare mai mari, sa vedem cum va fi, doar sa rezolv banii apoi trec la actiune...dar pana vin cei 1500 pt marire, clar vreau sa=i repare mai intai, pt marire vin la voi in gasca la bucuresti:)M aprimiti?Poate peste ani:())))))))))
0
29-09-2010, ora 16:49
mihaela04
Nu este medic/terapeut
mihaela04
Anca nu m-am programat inca, nici nu am mai vb cu dr. Ma voi opera sigur, dar. nu ca mi-e lene. :)))) doar mi se face pielea de gaina cand ma gandesc ca iar trebuie sa stau in pat cu drene si bandaje si poate si dureri. Plus ca luna viitoare trebuie sa mergem la 2 nunti si nu stiu cum o sa ma simt dupa operatie.
0
29-09-2010, ora 17:09
anca2010
Nu este medic/terapeut
anca2010
mihaela, pai atunci termina cu activitatea sociala si apoi treci la chin iar...si mie mi=e o groaza...de dureri, de recuperare, cel mai greu imi e pt ca n=o sa ma pot ocupa un timp de copii cum trebuie si e foarte nasol, in rest nu mi=e teama de nimic:)
0
29-09-2010, ora 17:52
Alexandra Tanase
Nu este medic/terapeut
Alexandra Tanase
Daa mi-am uitat asta-iarna un laptop in taxi.MIHAELA DE UNDE STII???? app ms frumos pt poza...parca semanam un pic:P
0
29-09-2010, ora 17:55
mihaela04
Nu este medic/terapeut
mihaela04
hehe. Mi-am dat seama pt ca am gasit in el niste poze cu tine, apoi te-am recunoscut pe site dar tu nu mai postasei de mult :)
0
29-09-2010, ora 17:59
dyanys
Nu este medic/terapeut
dyanys
Buna fetele ! Sa fac o mica introducere, de cateva zile bune citesc de la prima pagina tot acest "jurnal" al vostru...va felicit pt "achizitii" sa le purtati mandre si sanatoase! De aproximativ 2 ani ma documentez in legatura cu doctori, implanturi, clinici etc. Si abia acum sunt hotarata sa imi "achizitionez" si eu o pereche de silicoane bune :))..eu ma pregatisem sa ma prezint la o consultatie la Dr. Parasca Sorin, dar vad ca nu ati mai adus vorba de el deloc. Care e motivul?
0
29-09-2010, ora 18:02
Alexandra Tanase
Nu este medic/terapeut
Alexandra Tanase
Aly nu stiu daca ai vazut pozele de la cateva zile dupa operatie, apoi de la cateva luni...am pus poze din toate etapele...muschii presau protezele iar sanii pareau micuti, ridicati pana in gat, sfarcurile indreptate maxim catre exterior...cat despre forma.nu am cuvinte sa explic cum aratau...oricum medicul mi-a explicat ca in timp vor lua forma care trebuie si abia pe la 6 luni o sa imi placa cu adevarat.si a avut dreptate.
0
29-09-2010, ora 18:08
Alexandra Tanase
Nu este medic/terapeut
Alexandra Tanase
adica tu, mihaela, l-ai gasit???? am plans o saptamana dupa el.aveam acolo multe poze pe care nu le-am mai putut recupera.
0
29-09-2010, ora 18:17
mihaela04
Nu este medic/terapeut
mihaela04
Nu l-am gasit eu ci o cunostinta. :|
0
29-09-2010, ora 18:18
Alexandra Tanase
Nu este medic/terapeut
Alexandra Tanase
capri ce periculoasa esti cu acest animal print...imi place! :) se asorteaza cu un mulatru, 2, 3...cati vrei tu...pt fiecare zi a saptamanii ca sa nu te plictisesti :)))))
0
29-09-2010, ora 18:20
Alexandra Tanase
Nu este medic/terapeut
Alexandra Tanase
ahh, iar eu ma gandeam ca il recuperez :P
0
29-09-2010, ora 18:23
capri
Nu este medic/terapeut
capri
E nou.. de azi :D nu i-am rezistat. Sa vedem cati aduce Irinico =))
0
29-09-2010, ora 18:35
capri
Nu este medic/terapeut
capri
Dyanys, nu am adus vorba de el pentru ca majoritatea suntem operate la alti doctori. Nu prea mai scriu pe forum paciente de-ale dansului. Bafta la consultatie
0
29-09-2010, ora 18:49
dyanys
Nu este medic/terapeut
dyanys
capri multumesc frumos pt raspunsul tau.. Va cer si voua o parere... la 1.72 cu 49 kg.. pot incerca o marime de 400cc ?
0
29-09-2010, ora 19:00
capri
Nu este medic/terapeut
capri
Alegerea marimii nu intotdeauna o chestie de optiune personala. Depinde de elasticitatea pielii, de masuratori, de forma, etc... In principiu dr-ul iti propune marimile, iar tu ai de ales intre 2-3 forme, marimi care nu difera foarte mult ca dimensiuni (latime, inaltime )
0
29-09-2010, ora 19:15
dyanys
Nu este medic/terapeut
dyanys
Sper sa ma bucur de ele, pt ca multe fete se plang de marime si nu as vrea sami para rau ca nu miam pus mai mari...tu de exemplu ce marime porti acum la sutien? Sutienul din poza are push-up?
0
29-09-2010, ora 19:18
dyanys
Nu este medic/terapeut
dyanys
scz pt greseli dar eu cand scriu pun apostrof in loc de cratima...si vad ca nu il i-a in considerare... nu e greseala din nestiinta :)))
0
29-09-2010, ora 19:28
capri
Nu este medic/terapeut
capri
:)))) incearca cu cratima... sigur merge.
Nu poti sa-ti pui mai mare decat incape. Eu am cele mai mici implante de pe forum... si cu toate astea nu par mici. Nu am push up, are doar putin buretel din material. Ti-as recomanda sa mergi mai intai la consultatii si apoi sa te decizi. Ai atatea exemple pe forum, operatii super reusite si doctori profesionisti, ca ai de unde alege...
0
29-09-2010, ora 19:32
dyanys
Nu este medic/terapeut
dyanys
da..am sa ma obisnuiesc cu cratima :))) merg la consult si vedem dupa cat imi incape :)) ai tai sunt super ok nu ii vad deloc mici :)..sa-i stapanesti sanatoasa !!!
0
29-09-2010, ora 19:34
capri
Nu este medic/terapeut
capri
Uite, poza fara sutien pentru tine. Am 225 cc.
0
29-09-2010, ora 19:42
dyanys
Nu este medic/terapeut
dyanys
da ms frumos..arata criminal !!! chiar super...bravo tie...cred ca esti fff fericita :)
0
30-09-2010, ora 21:09
myx
Nu este medic/terapeut
myx
Buna fetelor! am fost plecata astazi intr-o vizita si acum am citit cele 3 pagini pe care le-ati scris. Miha, sper sa o ajuti pe alexandra sa-si recupereze laptopul:P)
claudia bafta, izandra f fruoasa poza, au trecut 2 sapt? inseamna ca ai scapat de dureri hihi.
va pup ma culc caci mor de somn.
0
30-09-2010, ora 03:50
iri-nico
Nu este medic/terapeut
iri-nico
Fetelor, v-am pupat "din mers" pe toate:)Va multumesc pt urarile voastre, si va doresc sa va bucurati de "bijuteriile" din dotare veteranelor, si multa bafta si refacere usoara noilor aspirante.
Va voi scrie si de acolo, in limita timpului, dar de citit cu siguranta va voi citi:)
Toate cele bune!
0
30-09-2010, ora 05:17
miruna85
Nu este medic/terapeut
miruna85
Vad ca s-a schimbat totusi poza.Asa arat acum la mai bine de trei luni. Poza nu este cea mai reusita dar asta este.
Ce de pagini scrise denisa bafta luni, claudia tu te operezi sambata succes.
O zi frumoasa tuturor!
0
30-09-2010, ora 05:20
miruna85
Nu este medic/terapeut
miruna85
Am schimbat poza de vreo doua zile dar nu-mi arata acest lucru imediat, apoi am plecat si azi am constatat ca s-a schiimbat.
Oare si voi patiti la fel.Unde ajung oare pozele astea incep sa ma ingrijorez.Am de ce ?
0
30-09-2010, ora 05:44
denisac
Nu este medic/terapeut
denisac
miruna eu ma operez sambata si claudia luni.mai pune te rog o poza recenta cu tine.nu am apucat sa o vad...
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 210211212 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.