in prima zi, ciclul a avut o culoare mai inchisa apoi era normal

05-12-2007
pusa
Nu este medic/terapeut
pusa
nu stiu ce inseamna...
in prima zi, ciclul a avut o culoare mai inchisa apoi era normal.folosesc anticonceptionale marvelon 28 de un 1 an jumatate dar nu mi s-a mai intamplat pana acum asta.
oare e normal?sau...?
4 comentarii
0
05-12-2007, ora 00:00
alinna
Nu este medic/terapeut
alinna
da poate fi normal, dak a ajuns la culoare si consistenta normala nu-ti face griji.si eu am patit asa
0
05-12-2007, ora 00:00
pusa
Nu este medic/terapeut
pusa
a ajuns la culoarea normala dar e mai putin ca de obicei, mi s-a mai intamplat odata, sa vina mai putin, dar de data asta e si mai putin :(
0
07-12-2007, ora 00:00
alinna
Nu este medic/terapeut
alinna
se mai intampla nu-ti face probleme.
0
09-12-2007, ora 00:00
pusa
Nu este medic/terapeut
pusa
ms mult pt sfaturi
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul