Secretii maronii
Buna! Pe 15 trebuia sa imi vina menstruatia, dar nu am avut decat o usoara secretie maronie de pe 11 pana pe 14. Joi foarte putina, vineri deloc, sambata foarte putina. Ieri pe 15, am facut si un test de sarcina care a iesit negativ. Care poate fi problema? La medic nu gasesc loc decat saptamana viitoare si stau ca pe ace. Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2sunt gravida?
- 7AJUTOR!sunt disperata am secretii maronii de o luna
- 7Scurgeri vaginale anormale
- 5scurgere vaginala maronie de 2 zile
- 7am o scurgere maronie
- 21Am scurgeri albe cam branzoase, inaintea menstruatiei
- 5este normal dupa ce am renuntat la Yasmine sa am o secretie maronie?
- 6Cerazette si scurgeri maronii-rosiatice
- 0scurgeri maronii in urma unui tratament
- 0Menstruatie maronie si in cantitate mult mai mica
- 1CM sau hemoragie??
- 0Secretie maronie, nu e ciclu..
- 0Scurgere maronie
- 3Poate fii o sarcina?
- 0Scurgeri maronii
- 0Sângerarea maronie
- 0Eliminari maronii
- 0Anticonceptionale
- 16Scurgere maronie la 4 luni dupa histerectomie.
- 1Menstruatie puțină și maronie
Mai multe informații despre: scurgerile vaginale maronii menstruatia maronie
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: