Orgasme onirice - ati avut experiente de acest genere?
Acum doua zile am avut un orgasm oniric, adica in somn. Era extrem de intens, suberb si cand m-am trezit inca mai aveam contractii vaginale. Chiar este posibil sa ai orgasm fara a atinge zonele genitale? Asta inseamna ca aceasta placere este doar in mintea noastra...
astept raspunsurile voastre :P
astept raspunsurile voastre :P
5 comentarii
Cred ca da, daca visul erotic e atat de intens, dar ar fi fost si mai intens daca s-ar fi intamplat in realitate, adica eu prefer realitatea, si vise de acest gen cred ca au loc destul de greu, poate depinde de persoana.
Eu sunt despartita de sotul meu de 4 luni si visez mereu ca sunt atinsa de mana si prin vis simt ca il doresc si totodata ma retrag ca se joaca cu mine nu trebuie sa cedez dar am avut un vis in care chiar am simtit era frumos dar la fel si eu prefer realitatea dar macar in vis sa am libertate.
Se intampla mai des la felei din cate stiu. Eu unul va invidiez...
felei? sau la fete? totusi nu aveti ce invidia cand emotional este foarte dureros sa te intalnesti cu fosta persoana iubita prin vis si dupa tot raul facut sa fiu si in vis constienta si sa nu cedez sa-l simt e ca si cum as accepta sa devin iarasi victima lui.mi s-a intamplat pt. ca emotional am fost foarte atasata si o legatura puternica vea construita fata de el dar pacat ca nu a avut si el aceeasi legatura.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 4Drama unui avort
- 7Problema la locul de munca
- 1Am 30 de ani și un penis de 12 cm în erecție.
- 1Daca ma las de masturbare scap de problemele mele?
- 3Un sfat.
- 4Acuzare pe nedrept de viol
- 5Sexul oral in viața de cuplu între soți ce părere aveți
- 0Am o intrebare penteu voi fetele
- 3Am 34 de ani dar parca as avea 5 ani. Fac sex, dar eu nu simt nimic, deloc, nici o secunda
- 1Excitare. După primul contact sexual, mi-am pierdut pur și simplu atracția si cheful fata de el.