am nevoie de pareri!

01-02-2008
carmenpr
Nu este medic/terapeut
carmenpr
buna fetelor!ati mers vreodata la clinica marie stops la doamna dr amal?stiti cumva daca este de treaba, buna, intelegatoare si...etc?io am programat un avort pt marti si vroiam sa stiu mai multe informatii despre dumneaiei...astept pareriile voastre!multumesc mult!
3 comentarii
0
02-02-2008, ora 00:00
adelaide
Nu este medic/terapeut
adelaide
Da, eu am mers in urma cu cativa ani pt.asa ceva, dar nu mai stiu cum o chema pe acea doctora. Stiu insa ca in general, acolo sunt doctori buni si se poarta foarte frumos cu pacientii.
0
02-02-2008, ora 00:00
carmenpr
Nu este medic/terapeut
carmenpr
multumesc mult adelaide! se pare ca eu am fost un caz mai putin fericit pt ca doamna dct. nu a fost prea dragutza cu mine...:(
0
02-02-2008, ora 00:00
carmenpr
Nu este medic/terapeut
carmenpr
multumesc mult adelaide! se pare ca eu am fost un caz mai putin fericit pt ca doamna dct. nu a fost prea dragutza cu mine...:(
Adaugă un comentariu / răspuns