Ce ma invatati sa fac, sa nu mai am o alta sarcina?

08-02-2008
Diasistentasefa
Nu este medic/terapeut
Diasistentasefa
Ce ma invatati sa fac, sa nu mai am o alta sarcina? Am luat anticon., nu mai pot lua pt. ca am dureri de umar si amorteli de maini, am luat si ingreutate, etc. E, drept nu am fost la medic, sunt mai pudica, dar m-am sfatuit cu o doct., prietena, de familie. Dv. ce ma sfatuiti?
2 comentarii
0
09-02-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Mergeţi la doctorul dv sau la un cabinet de planning şi cereţi consiliere pentru contracepţie naturală.
0
13-02-2008, ora 00:00
Diasistentasefa
Nu este medic/terapeut
Diasistentasefa
Exista contraceptie naturala eficienta?. cat ...%?
Spuneti-mi, va rog, ce contine sau denumirea.
Multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns